Светильник стельовий "LIKYA-6" 6*5W
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Хром |
| Производитель | Horoz Electric |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 2х5 W |
| Угол рассеивания | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм * 120 мм * 58мм |
| Срок эксплуатации | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 2х40 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 4 113,14 ₴
