Світильник накладний "ARINA-32" 32W 6000K
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Производитель | Horoz Electric |
| Форма | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 32 |
| Материал корпуса | Металл |
| Угол рассеивания | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 400 мм * 40 мм |
| Срок эксплуатации | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 256 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 6000K |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 1 166,04 ₴
