Світильник вбудований LED "FALCON" 110 W
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 110 |
| Материал корпуса | Металл |
| Угол рассеивания | 120 ° |
| Розміри (ДхШхВ) | 380 мм * 420 мм * 95мм |
| Срок эксплуатации | 50 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 880 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 10 158,02 ₴
