Світильник підвісний "NOBEL" Е27 чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Черный |
| Тип цоколя | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | max. 60 W |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри (ДхШхВ) | 1385 мм * 320 мм |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 1 013,27 ₴
