
Світильник підвісний "MAXWELL" Е27 чорний
1 013,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: 021-012-0001-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний "MAXWELL" Е27 чорний
Підвісний світильник (підвіс) - це світильник, що має один або кілька плафонів на довгому тросі або шнурі. Підвіска може регулювати необхідну висоту.
Найчастіше використовуються для підсвічування приміщень у стилі «лофт», а також у барах, ресторанах та на кухні над обіднім столом.
Характеристики:
- Потужність лампи максимум - макс 60 Вт
- Напруга живлення - 220-240В
- Ступінь захисту - IP20
- Патрон - E27
- Довжина кабелю - 1,5 м
- Розмір плафона – 320мм
- Колір - чорний
- Матеріал – метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Піраміда |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max. 60 W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 013,27 ₴
