Світильник накладний "SHARK-24" 24W 6400K (білий)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | LED модуль |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Производитель | Horoz Electric |
| Тип светильника | Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 24 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Угол рассеивания | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 335 мм * 90 мм |
| Срок эксплуатации | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут виявлення | 360° |
| Дальність виявлення | max.8m |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Форма | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 716,68 ₴
