Світильник трековий "MONACO-15" 15W 4200K (з фокусуванням) чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Дополнительно | з регулюванням кута розсіювання |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Угол рассеивания | 15° - 60° |
| Количество в упаковке | 1шт. |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 15 |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм * 130 мм, Ø 59 мм |
| Световой поток | 1125 lm лм |
| Степень защиты IP | IP 20 |
| Срок эксплуатации | 40 000 г. |
| Тип светодиодов | COB LED |
Информация для заказа
- Цена: 1 025,28 ₴


