Світильник врізний "VANESSA-10" 10W 6400K білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Угол рассеивания | 62,4° |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм * 43 мм |
| Врізний отвір | 95мм |
| Срок эксплуатации | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип светодиодов | COB LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 242,76 ₴
