Світильник світлодіодний для високих стель LED "ASPENDOS-100" 100 W
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 100 |
| Угол рассеивания | 84 ° |
| Розміри (ДхШхВ) | 175,1 мм * 298,5 мм |
| Срок эксплуатации | 25 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 1 611,71 ₴
