
Датчик "LINEA" чорний
406,73 ₴
- Готово до відправки
- Код: 088-001-0003-020
Датчик руху "LINEA" чорний
Даний датчик відноситься до енергозберігаючих приладів
Датчик руху призначений для автоматичного керування включенням лампи чи інших приладів
Принцип його дії ґрунтується на уловленні інфрачервоного випромінювання людського тіла.
Як тільки в зону роботи датчика потрапляє людина, пристрій включає освітлення.
Датчик руху накладного типу монтажу, встановлюється в приміщеннях і допомагає економити електрику, включаючи освітлення коли це дійсно необхідно.
Може інтегруватись у різні охоронні системи.
Сам собою може відлякувати грабіжників, т.к. включає освітлення під час спрацьовування на рух
Усі налаштування здійснюються за допомогою регуляторів, які розташовані під датчиком руху.
Характеристики датчик руху 180° LINEA Horoz Electric:
- Напруга - 220-240V/50Hz
- Максимальне навантаження - 1000Вт
- Дальність виявлення - до 8м
- Кут захоплення - 180°
- Час затримки - від 5 секунд до 8 хвилин
- Висота установки - не вище 2,5м
- Потужність - 0,1-0,45W
- Ступінь захисту, IP - IP44
- Розміри - 95х85х70мм
- Колір корпусу - чорний
- Матеріал - пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна затримка контролю | 5 сек |
| Максимальна затримка контролю | 480 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Дальність виявлення руху: | 8 м |
| Способи установки | Настінний, На раму, Вертикальний, Горизонтальний, Всередині приміщень, Стельовий |
| Кут огляду | 180 град. |
| Потужність | 1000 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 95 мм*85мм*70мм |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Кут виявлення | 180° |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 406,73 ₴

