
Лампа "PLUS-6" 6W 4200K GU10
61,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-002-0006-031
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа "PLUS-6" 6W 4200K GU10
Світлодіодна лампа Horoz Electric PLUS-6 з цоколем GU10 відмінна енергоефективна заміна старої галогенної лампи.
Дана модель споживає 6Вт і при цьому випромінює яскравий світловий потік 390LM.
Лампа ідеально підходить для точкового освітлення та сумісна з більшістю існуючих світильників з патроном під GU10, випромінює нейтральний білий колір (4200К).
Характеристики:
Потужність, Вт - 6
Напруга, В - 175-250
Тип цоколя – GU10
Температура світіння - 4200К
Світловий потік - 390 Лм
Висота - 54 мм
Діаметр - 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Точка |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 390 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 105° |
| Розміри (ДхШхВ) | 55 мм * 50 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 60 W |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61,86 ₴

