
Лампа світлодіодна "TORCH-30" 30W 4200K E27
236,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-016-0030-032
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "TORCH-30" 30W 4200K E27
Потужна світлодіодна лампа Lemanso TORCH-30 30W використовується для освітлення великих площ приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів тощо.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 240Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи TORCH-30:
- Температура світіння - 4200К
- Тип цоколя – E27
- Тип лампи – світлодіодна
- Діаметр – 100мм
- Світловий потік, Лм - 2000
- Потужність - 30Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 30 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 240 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 205° |
| Розміри (ДхШхВ) | 186.5 мм*100 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Робоча напруга | 175-240 V |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236,30 ₴

