Лампа Діодна дімеруюча "EXPERT - 10" 10W 3000К A60 E27
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 100 W |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Дополнительно | Можливо використовувати під діммер |
| Колірна температура, К | 3000К |
| Угол рассеивания | 160° |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Мощность | 10 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 112мм * 60мм |
| Световой поток | 900 lm лм |
| Срок эксплуатации | 25 000 годин |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
Информация для заказа
- Цена: 121,04 ₴
