Лампа Світлодіодна "PETA-4" 4W 6400К G9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 360° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 4 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 48,7 мм*15,9 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55,02 ₴
