
Лампа Світлодіодна "PETA-6" 6W 6400К G9
69,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-045-0006-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Світлодіодна "PETA-6" 6W 6400К G9
Світлодіодна лампа PETA-6 з цоколем G9 чудова енергоефективна заміна старої галогенної лампи.
Дана модель споживає 6Вт і при цьому випромінює яскравий світловий потік 480LM.
Тип цоколя такої лампи - G9
Застосовується в люстрах та точкових світильниках з патроном G9.
Характеристики:
- Потужність, Вт - 6
- Напруга, В - 220-240
- Тип цоколя - G9
- Температура світіння – 6400К
- Світловий потік – 480 Лм
- Висота - 60 мм
- Діаметр - 16 мм
- Кут розсіювання ° - 360 °
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | G9 |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 32 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 480 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 60,5 мм*15,7 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип цоколя | G9 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,87 ₴