Світильник накладний стельовий "RADIUS-36" 36W 6400K білий
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED Матеріал плафона - пластик.
Переваги світлодіодної панелі RADIUS-36:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 180-265 B
- Потужність лампи - 36 Вт
- Колір світіння 6400K
- Світловий потік – 2700 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 380х380х75 мм
- Колір – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 36 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 180-265 |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 см |
| Висота | 7.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 380 мм * 75 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Робоча напруга | 180 - 265 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 380 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578,50 ₴


