
Прожектор світлодіодний переносний "PROPORT-45" 45W 6400K
1 830,73 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-015-0045-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний переносний "PROPORT-45" 45W 6400K
Світлодіодний прожектор оснащений зручною підставкою
Світлодіодний прожектор PROPORT-45 призначений для підсвічування площ де немає можливості закріпити джерело світла.
Завдяки технології LED даний прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає не багато електроенергії.
Конструкція прожектора виконана в яскравому та помітному жовтому кольорі.
Переваги:
- Ступінь захисту IP54;
- Мобільність та зручність експлуатації завдяки зручній підставці;
- Компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
Характеристики:
- Свічення - холодний білий 6400К
- Потужність - 45Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 29.9 см |
| Ширина | 18.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | жовтий з чорним |
| Потужність | 45 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 298.6 мм * 187 мм * 52.5 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830,73 ₴


