
Лампа світлодіодна низьковольтна 24-48V (AC-DC) "METRO-2" 10W 4200К E27
97,46 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001-060-2448-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна низьковольтна 24-48V (AC-DC) "METRO-2" 10W 4200К E27
Низьковольтна світлодіодна лампа формату A60 потужністю 10W. Лампа застосовуватися в приміщеннях зі зниженим струмом у мережі до 24-48 вольт, а також у системах альтернативної енергетики.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 80Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи METRO-2:
Температура світіння - 4200К
Тип цоколя – E27
Тип лампи – світлодіодна
Діаметр – 60мм
Світловий потік, Лм - 930
Потужність - 10Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 24 В |
| Максимальна робоча напруга | 48 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 930 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Робоча напруга | 24-48 V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,46 ₴

