Світильник промисловий підвісний LED "GORDION-200" 200W 6400К
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 200 |
| Угол рассеивания | 95 ° |
| Розміри (ДхШхВ) | 357,9 мм * 88 мм |
| Срок эксплуатации | 20 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 1600 W |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 2 741,26 ₴

