Світильник накладний "CAROLINE-32" 32W 4200К
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Производитель | Horoz Electric |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 32 |
| Материал корпуса | Металл |
| Угол рассеивания | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 400 мм * 40 мм |
| Срок эксплуатации | 30 000 год. |
| Аналог лампи розжарювання | 256 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Форма | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 1 166,04 ₴
