Світильник накладний "ARINA-32" 32W 4200К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 32 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 400 мм * 40 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 256 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 166,04 ₴
