
Світильник накладний квадрат. "SANDRA-SQ10/XL" 10W 4200K білий
450,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-045-1010-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний квадрат "SANDRA-SQ10/XL" 10W 4200K білий
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED.
Переваги світлодіодної панелі SANDRA-SQ10/XL:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 185-265 B
- Потужність лампи - 10 Вт
- Колір світіння 4200K
- Світловий потік – 700 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 136х136х200 мм
- Колір – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 10 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 700 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13.6 см |
| Ширина | 13.6 см |
| Діаметр | 13.6 см |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 100° |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 136 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450,79 ₴

