
Світильник LED 18W "TETRA-18" 4200К
166,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-003-0060-031
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник LED 18W "TETRA-18" 4200К
Линейный светодиодний светильник Horoz Electric 600мм
Линейный светодиодный светильник с эстетичным и лаконичным дизайном. Отсутствие лишних элементов на корпусе дает возможность размещать его в широком перечне пространств.
Особенности и преимущества:
- Степень защиты - IP20.
- Простой дизайн и легкая безопасная установка
- Предназначен для крепления как на горизонтальные, так и вертикальные поверхности
- Гибкий спрятанный кабель
- Соответствие нормам безопасности
- Драйвер вмонтирован в корпус
Характеристики:
- Рабочее напряжение 176-265 В.
- Мощность - 18 Вт.
- Световой поток - 1135 Лм.
- Цветовая температура - 4200К.
- Цвет - белый.
- Размеры, мм - 600х74х24мм
- Степень защиты - IP20.
- Вимикач на корпусі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 1135 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 74 см |
| Висота | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166,43 ₴


