Люстра LED "CAMEL-24" 24W 4000K (хром)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал. скло |
| Потужність | 24 |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1000 мм * 50 мм * 1200 мм |
| Світловий потік | 1800 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 170,01 ₴

