
Светильник трековый 018 020 0024 "LYON-24" 24W 4200 белый
746,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-020-0024-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник трековый 018 020 0024 "LYON-24" 24W 4200 белый
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 24° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24 |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 190 мм *200 мм, Ø 89 мм |
| Світловий потік | 1560 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746,71 ₴

