Світильник підвісний "TESLA" Е27 чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Черный |
| Тип цоколя | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | max. 60 W |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм* 1000мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 338,20 ₴
