Світильник підвісний "EDISON" Е27 золото
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золото |
| Потужність | max. 60 W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм* 1000 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176,40 ₴
