
Світильник підвісний "METEOR" Е27 (круглий) мідь
1 719,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 021-014-0001-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний "METEOR" Е27 (круглий) мідь
Підвісний світильник (підвіс) - це світильник, що має один або кілька плафонів на довгому тросі або шнурі. Підвіска може регулювати необхідну висоту.
Найчастіше використовуються для підсвічування приміщень у стилі «лофт», а також у барах, ресторанах та на кухні над обіднім столом.
Характеристики:
- Потужність лампи максимум - макс 60 Вт
- Напруга живлення - 220-240В
- Ступінь захисту - IP20
- Патрон - E27
- Довжина кабелю - 1,2 м
- Розмір плафона – 140х230мм
- Колір - мідь
- Матеріал – скло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Мідь |
| Форма плафона | Кругла |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 14 см |
| Висота | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Мідь |
| Потужність | max. 60 W |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Розміри (ДхШхВ) | 230 мм* 140 мм* 1200 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Додатково | высота регулюється |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719,48 ₴

