Балка LED "SIGMA-10" 10 W 4200К
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 10 |
| Материал корпуса | метал, пластик |
| Угол рассеивания | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 856 мм * 30 мм |
| Срок эксплуатации | 20 000 ч. |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Дополнительно | з кнопкою, зчіплюються між собою |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 246,53 ₴
