
Світильник вологозахищений LED 36W 4200K "NEHIR-36"
807,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: 059-003-0036-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вологозахищений LED 36W 4200K "NEHIR-36"
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним та лаконічним дизайном. Відсутність зайвих елементів на корпусі дає можливість розміщувати їх у широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Степень защиты - IP65
- Розсіювач із полікарбонату, стійкого до УФ
- Простий дизайн та легка безпечна установка
- Гнучкий захований кабель
- Відповідність нормам безпеки
- Драйвер вмонтований у корпус.
Характеристики:
- Робоча напруга 170-265 ст.
- Потужність – 36 Вт.
- Світловий потік – 2880 Лм.
- Колірна температура – 4200K
- Колір - білий.
- Розміри, мм – 1262х78х39мм
- Ступінь захисту – IP65.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 36 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 170-265 |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1262 см |
| Ширина | 78 см |
| Висота | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807,23 ₴


