Світильник вологозахищений LED 90W 4200K "OKYANUS-90"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 90 |
| Угол рассеивания | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 1542 мм * 118 мм * 56 мм |
| Срок эксплуатации | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 720 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Дополнительно | Кріплення у комплекті |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 1 993,60 ₴
