
Корпус для led ламп "TUBOFIX-120D" 2xT8
150,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 061-001-2120-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус для led ламп "TUBOFIX-120D" 2xT8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | max 40W |
| Робоча напруга | 220V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1250 мм * 50 мм* 33 мм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Тип цоколя | 2*Т8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,41 ₴