
Лампа світлодіодна "CONVEX-8" 8W 6400K GU10
76,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-064-0008-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "CONVEX-8" 8W 6400K GU10
Світлодіодна лампа Horoz Electric CONVEX-8 з цоколем GU10 відмінна енергоефективна заміна старої галогенної лампи.
Дана модель споживає 8Вт і при цьому випромінює яскравий світловий потік 740LM.
Лампа ідеально підходить для точкового освітлення та сумісна з більшістю існуючих світильників з патроном під GU10, випромінює холодий білий колір (6400К).
Характеристики:
Потужність, Вт - 8
Напруга, В - 175-250
Тип цоколя – GU10
Температура світіння - 6400К
Світловий потік - 740 Лм
Висота - 54 мм
Діаметр - 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Точка |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 8 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 740 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 38° |
| Розміри (ДхШхВ) | 54 мм * 50 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76,10 ₴

