Світильник настільний "RANA" Е27 червоний
Лампа купується окремо
Лампа настільна RANA від виробника Horoz Electric - додаткове джерело освітлення домашнього робочого місця, офісного, навчальних закладів тощо.
Характеристики:
- Напруга, В – 220
- Максимальна потужність, Вт – 60
- Патрон – Е27
- Тип кріплення – затискний (струбцина)
- Тип вимикача – на шнурі
- Ступінь захисту – IP20
- Колір - червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Червоний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Колір плафона | Червоний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Управління | Кнопки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max 60 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Додатково | кріплення струбцина |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028,84 ₴

