
Лампа світлодіодна з датчиком руху "FORCE - 10" 10W 4200К A60 E27
190,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-067-0010-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна з датчиком руху "FORCE - 10" 10W 4200К A60 E27
Світлодіодна лампа з цоколем Е27 – FORCE-10 з чутливим мікрохвильовим датчиком руху.
Основною перевагою є вбудований мікрохвильовий датчик руху, що дозволяє автоматизувати систему освітлення без додаткових витрат.
Вмикання лампи відбувається при виявленні руху об'єктів в радіусі від 5 метрів до 8 метрів, в умовах слабкого освітлення менше <15 Lux.
Технічні характеристики force-10:
- Потужність - 10Вт
- Тип цоколя – Е27
- Аналог лампи розжарювання - 80W
- Температура світіння - 4200К
- Світловий потік – 1032Lm
- Кут розсіювання – 160°
- Робоча напруга – 170-240V
- Тип світлодіодів - SMD LED
- Розміри (ДхШхВ) – 112х60х60мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1032 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 160° |
| Розміри (ДхШхВ) | 108 мм*60 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190,02 ₴

