Світильник накладний "CARLA-24" 24W 6500k
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Производитель | Horoz Electric |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 24 |
| Материал корпуса | Металл |
| Угол рассеивания | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 175 мм * 45 мм |
| Срок эксплуатации | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 6500k |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Форма | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 269,23 ₴
