Світильник настільний LED "ALEV" 10 W чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 10 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Угол рассеивания | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 439 мм * 350 мм * 187 мм |
| Срок эксплуатации | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Колірна температура, К | 6000K - 4000К- 3000К |
| Дополнительно | дімерується, має сенсорний вимикач, безпровідна зарядка, інтелектуальна пам'ять, регулюється колірність |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 1 764 ₴




