
Світильник тротуарний AZUR-9 (079-029-0009-010) мат.хром
1 414,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: 079-029-0009-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник тротуарний AZUR-9 (079-029-0009-010) мат.хром
Вбудовувані тротуарні світильники використовуються для підсвічування тротуарів, газонів, різних пішохідних доріжок, парковок, а також територій біля торгових центрів.
Можуть монтуватися в ґрунт, бетон, плитку, асфальт, бруківку тощо.
Завдяки використанню зносостійких матеріалів можуть бути розміщені на проїжджій або пішохідній зоні.
Дуже економічні за рахунок використання світлодіодного підсвічування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна гамма | Нейтральний |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Світловий потік | 900 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колірна температура | 4000К |
| Джерело світла | Діоди |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Розміри | |
| Діаметр | 15 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Матовий хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм |
| Термін експлуатації | 50.000 г. |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4000K |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 414,21 ₴
