
Світильник вуличний на сонячній батареї LED "COMPACT-10" 10 W (074-010-0010-020)
391,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: 074-010-0010-020
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світильник вуличний на сонячній батареї LED "COMPACT-10" 10 W (074-010-0010-020)
Автономний вуличний світильник Horoz Electric COMPACT-10 із вбудованою сонячною батареєю та акумулятором, без підзарядки може працювати 12-15 годин. Використовується для зовнішнього висвітлення приміщень різного призначення, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, заправок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дозволяє висвітлити необхідну територію. Ступінь вологозахисту - IP65. Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення залежно від часу. Датчик реагує зміну рівня освітленості, тобто. лампа вмикається, коли на вулиці стемніє, і вимикається – коли буде світло.
Світильник COMPACT-10 можна використовувати як аварійний в домашніх умовах, заряджаючи його на підвіконні від денного світла.
Характеристики:
- Потужність – 10Вт
- Аккумулятор - 3×3.2V 3Ah Lithium Iron Phosphate
- Сонячна панель - Polysilicon, 6V/3W
- Тривалість зарядки - 4-6 год.(хмарно-1 день, дощ-2 дні)
- Тривалість роботи – 12-15 годин
- Розміри - 270х135х405х40мм
- Світловий потік - 180lm
- Температура свічення - 6400K
- Ступінь захисту - IP65
- Висота установки - 2-3м
- Технічні особливості - вбудований сутінковий датчик, вимикач
- Тип світлодіода - SMD LED
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 180 лм |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Розміри (ДхШхВ) | 270 мм х 135 мм х 405 мм х 40 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 рік. |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Додатково | Вмонтований сутінковий датчик |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| батарія | 3×3.2V 3Ah Lithium Iron Phosphate |
| Час заряджання | 4-6 год.(пасмурно-1день,дощ-2дні) |
- Ціна: 391,60 ₴




