
Світлодіодний світильник вбудований AURA-5 білий 5W 4200K
150,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-068-0005-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вбудований AURA-5 білий 5W 4200K
Даний світильник AURA-5 від компанії Horoz Electric має дуже низьке енергоспоживання 5W і забезпечує світловий потік в 500 LM з колірною температурою світіння 4200К.
Світлодіодний світильник Horoz Electric AURA-5 використовують у житлових та громадських приміщеннях, офісах.
Характеристики:
- Тип світильника - Вбудований
- Напруга мережі - 165~265 B
- Потужність лампи - 5 Вт
- Колір світіння - Нейтральний (4200K)
- Світловий потік – 500 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Висота - 22 мм
- Діаметр - 105 мм.
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 5 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 500 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 105 см |
| Висота | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 105 мм х 22 мм |
| Врізний отвір | 89мм |
| Термін експлуатації | 12500Hrs |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | TEB ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 105 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,41 ₴
