
Прожектор світлодіодний переносний "WORKSHOP-60" 2 розетка+вимикач
4 700,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-019-0060-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний переносний "WORKSHOP-60" 2 розетка+вимикач
Світлодіодний прожектор призначений для фасадного підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе тощо.
Даний прожектор ідеально підходить для підсвічування стадіонів, стоянок, автосалонів, освітлення дворів, садових ділянок, ландшафтне підсвічування, реклама, підсвічування газонів.
Завдяки технології LED цей прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає не багато електроенергії.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна гамма | Нейтральний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колірна температура | 5000K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 38.8 см |
| Ширина | 34.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Red & Black |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 387.5 мм * 342 мм * 100 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 5000K |
| Додатково | провід: 1.8M H07RN-F3G1.5mm2 (2 розетки + імікач) |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700,09 ₴

