
Світильник накладний SALSA-L чорний
360,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-036-0002-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний SALSA-L чорний
Світильник-спот SALSA-L – накладний світильник спот циліндричної форми під джерела освітлення з типом цоколя GU10 та максимальною потужністю до 35 Ватт. Ви можете самі вибрати лампочки, характеристики яких, такі як потужність, кольоровість і т.д., найбільш підходять для вашого інтер'єру.
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Матеріал плафона – метал.
Характеристики:
- Тип світильника - накладний
- Напруга мережі - 220-240 B
- Потужність лампи – max. 35Вт
- Тип цоколя – GU10, GU 5.3 - у комплект не входить
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 80х80х130 мм
- Колір – чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Інший тип цоколя | GU10, GU5.3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 8 см |
| Висота | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | Max. 35W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø80x130 mm |
| Додатково | в комплекті без цоколя |
| Тип цоколя | GU10 \ GU 5.3 - в комплект постачання не входить |
| Ширина (діаметр) (мм) | 80 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360,90 ₴
