
Лампа Діодна трубка "LED TUBE - 60" 9W 60cm T8 G13 4000К
104,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: 002-001-0009-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна трубка "LED TUBE - 60" 9W 60cm T8 G13 4000К
Світлодіодна лампа LED TUBE-60 9W - лінійна лампа стандарту 60см з цоколем G13.
Призначена для встановлення у растрові світильники.
Характеристики світлодіодної лампи LED TUBE - 60:
- Температура світіння – 4000К
- Робоча напруга – 220-240В
- Тип цоколя - G13
- Тип лампи – світлодіодна
- Розмір - 600х26мм
- Світловий потік, Лм - 750
- Потужність - 9Вт
- Матеріал корпусу – скло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 9 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 750 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 195° |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм* 26 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 4000K |
| Тип цоколя | G13 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104,58 ₴


