
Світильник вмонтований PARKER-12 12W чорний
801,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-071-0012-020
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вмонтований PARKER-12 12W чорний 016-071-0012-020
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED.
Ця модель має три режими роботи:
– Включено центр
– Увімкнено кільце
Переваги світлодіодної панелі PARKER-12:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – врізний
- Напруга мережі – 170-265 B
- Потужність лампи - 12 Вт
- Колір світіння 4200K
- Світловий потік – 1000 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 148х148х38 мм
- Колір – чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 12 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 170-265 |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір плафона | Чорний |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 14.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 130 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 170-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 148 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801,89 ₴


