Світильник врізний "STELLA-24" (з регульованим кріплення) 24W 4200K білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | Ø55-Ø150 mm (регулюється) |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Угол рассеивания | 120° |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 24 |
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 173мм х 19мм |
| Световой поток | 2280 lm лм |
| Степень защиты IP | IP 20 |
| Срок эксплуатации | 25 000 г. |
| Тип светодиодов | SMD LED |
Информация для заказа
- Цена: 273,23 ₴


