
Світильник накладний JOKER-4 чорний
879,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-038-0004-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний JOKER-4 чорний
Світильник-спот JOKER-4 чорний – накладний світильник спот циліндричної форми під джерела освітлення з типом цоколя GU10 та максимальною потужністю до 3х10 Ватт. Ви можете самі вибрати лампочки, характеристики яких, такі як потужність, кольоровість і т.д., найбільш підходять для вашого інтер'єру.
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Матеріал плафона – метал.
Характеристики:
- Тип світильника - накладний
- Напруга мережі - 220-240 B
- Потужність лампи – max. 3x10ВТ
- Тип цоколя – GU10
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 200х150х100 мм
- Колір – чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 30 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Чорний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм х 150 мм х 100 мм |
| Додатково | лампи не входять до комплекту |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879,32 ₴
