
Світильник врізний поворотни "NORA PRO-5" 5W 4200K чорний
148,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-053-1005-020
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний поворотни "NORA PRO-5" 5W 4200K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | Ø68 mm |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Кут розсіювання | 52° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 |
| Робоча напруга | 170-260V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø87x45 mm |
| Світловий потік | 450 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148,19 ₴

