
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TURBO-200" 200W 3000K-4200K-6400K
871,31 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-027-0200-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TURBO-200" 200W 3000K-4200K-6400K
Автономний, мобільний LED прожектор прожектор з акумуляторною батареєю та сонячною панеллю. Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, виїздів на природу, кемпінгу. Висока ефективність світлодіодів дозволяє висвітлити необхідну територію. Ступінь пило- та вологозахисту - IP44. У цьому прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує тривалий термін служби.
Переваги світлодіодного прожектора TURBO-200:
- економічність.
- автономність.
- альтернативне джерело живлення.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колірна гамма | Холодний білий, Нейтральний, Теплий білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Світловий потік | 1466 лм |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 18.4 см |
| Висота | 14.4 см |
| Ширина | 5.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оранжевий |
| Потужність | 200 |
| Розміри (ДхШхВ) | 183.5 мм х 54 мм х 144 мм |
| Термін експлуатації | 25.000 |
| Колірна температура, К | 3000K, 4200K, 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | Час зарядки 5- 7год |
| Тривалість роботи від акумулятора | 5-7 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 871,31 ₴



