
Світильник накладний круглий "HAZEL-40" 40W 6400K білий
1 073,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-077-0040-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний круглий "HAZEL-40" 40W 6400K білий
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED Матеріал плафона - пластик.
Переваги світлодіодної панелі HAZEL-40:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 160-265 B
- Потужність лампи - 40 Вт
- Колір світіння 6400K
- Світловий потік – 2800 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 450х450х60 мм
- Колір – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 165~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 40 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 см |
| Висота | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø450x60 mm |
| Термін експлуатації | 25,000 г. |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 450 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 073,79 ₴
