
Світлодіодний світильник вологозахищений AYDOS-20 20W IP65 білий 4200К
409,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-001-126
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений AYDOS-20 20W IP65 білий 4200К
Даний світильник AYDOS-20 від компанії Teb Elektrik має дуже низьке енергоспоживання 20W і забезпечує світловий потік в 2000 LM з колірною температурою світіння 4200К, що є яскравим нейтральним білим світлом.
Світлодіодний світильник Teb Elektrik AYDOS-20 використовують у житлових та громадських приміщеннях, офісах. Світильник Teb Elektrik AYDOS-20 має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника - Накладний
- Напруга мережі - 220~240 B
- Потужність лампи - 20 Вт
- Колір світіння - 4200К
- Світловий потік - 2000 лм
- Ступінь захисту - IP65
- Розмір - 270,5х146,5х78 мм
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Teb Elektrik |
| Стан | Новий |
| Потужність | 20 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Овал |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270.5 см |
| Ширина | 146.5 см |
| Висота | 78 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 270.5 мм * 146.5 мм * 78 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Робоча напруга | 230 V |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | Teb Elektrik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409,40 ₴
